Online žádost o půjčku
500 Kč 10000 Kč 20000 Kč
Jak dlouho chcete splácet?
1 den 15 dní 30 dní
500 Kč
10000 Kč
20000 Kč

1 den
15 dní
30 dní
dní

Jakým způsobem celý proces probíhá?

TURBOpůjčka Vaši žádost během chvíle posoudí a navrhne variantu nejvýhodnější půjčky vzhledem k Vaší bonitě. Zažádejte si a již nečekejte zbytečné dny či hodiny na schválení a následné vyplacení půjčky.

Je tato služba nějak zpoplatněna?

Služba TURBOpůjčky je zcela zdarma. Za vyplnění a odeslání žádosti se neplatí žádné poplatky. Registrační poplatek, ve výši 1 Kč, může být vyžadován jen u některých společností.

Jaké jsou úrokové sazby této půjčky?

Výše úrokové sazby a RPSN půjčky bude záležet na konkrétním poskytovateli Vámi požadované půjčky. Někteří poskytovatelé nabízí poskytutnití první půjčky zcela zdarma. Podrobnější informace o výše poplatků a RPSN obdržíte v procesu žádosti o půjčku.

100% online

Žádost o půjčku probíhá v internetovém prostředí. Proces vyřízení půjčky stejně tak. Tedy celý proces je OnLine a probíhá v reálném čase. Není nutno vyplňovat papírovou dokumentaci, ani nemusíte chodit na žádnou kamennou pobočku.

Půjčka pro každého

TURBOpůjčka je napojena na velkou řadu společností v ČR. Pravděpodobnost získání pújčky našich Klientů je tedy vysoká. Překážkou nemusí být ani záznam v registru dlužníků.

Na cokoliv

TURBOpůjčku lze použít na cokoliv bez dokládání účelu. Finance můžete využít na každodenní potřeby i příjemnější záležitosti.

Okamžité vyřízení

TURBOpůjčka je rychlá. Náš systém je automatizovaný. Vaše žádost tak může být schválena během několika vteřin a peníze na účtu najdete za chvíli.

Diskrétnost

TURBOpůjčka je spolehlivě zajištěna. Žádost o online půjčku je bezpečná a diskrétní. Klademe velký důraz na bezpečnost našich internetových stránek a systému.

Bez ručitele

TURBO půjčku mohou naši Klienti získat bez ručitele. Vyřízení žádosti je rychlé a jednoduché.